ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

42

Дата реєстрації:

20.06.2022

Проголосовано:

22.06.2022 11:30:12

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 42


ПРОЄКТ

Без названия

ЗДОЛБУНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     восьме скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 червня 2022 року№

 

Про затвердження переліку та  тарифів на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Здолбунівська центральна міська лікарня» Здолбунівської міської ради Рівненської області 

 

Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров'я та вищих медичних навчальних закладах», на підставі пункту 3.2.3. Статуту Комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна міська лікарня» Здолбунівської міської ради Рівненської області, затвердженого рішенням Здолбунівської міської ради від 24 грудня 2020 року № 73, розглянувши лист директора Комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна міська лікарня»Здолбунівської міської ради Рівненської області, з метою відшкодування обґрунтованих витрат медичним  закладом  району на надання  медичних послуг, за погодженням з постійними комісіями, Здолбунівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А: 

1. Затвердити перелік та тарифи на платні медичні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Здолбунівська центральна міська лікарня» Здолбунівської міської ради Рівненської області, що додаються.

 

2. Директору Комунального некомерційного підприємства«Здолбунівська центральна міська лікарня» Здолбунівської міської ради Рівненської області:

- забезпечити якісне надання платних медичних послуг;

- забезпечити надходження та використання коштів, отриманих від надання платних медичних послуг, в порядку визначеному чинним законодавством.

 

3. Оприлюднити тарифи на платні медичні послуги Комунального некомерційного підприємства«Здолбунівська центральна міська лікарня» Здолбунівської міської ради Рівненської області на офіційному сайті Здолбунівської міської ради.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, податків, соціально-економічного розвитку та реалізації державної регуляторної політики (голова Л. Бабак).

 

 

 

 

Міський голова                                                                           Владислав СУХЛЯК