ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Неприйнято

Сесія:

L

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

31

Дата реєстрації:

04.10.2023

Проголосовано:

04.10.2023 10:00:29

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  2
 • Не підтримали
  4
 • Утримались
  11
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 31ЗДОЛБУНІВСЬКА МІСЬКА РАДАРІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІвосьме скликання

Р І Ш Е Н Н ЯПроектвід 04 жовтня 2023 року № 31Про включення земельної ділянки по вулиці Старомильська в місті Здолбунів до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціонуКеруючись статями 12,116,127,128 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, зі змінами, розглянувши заяву громадянки Матвійчук Людмили Володимирівни про включення земельної ділянки по вулиці Старомильська в місті Здолбунів до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, Здолбунівська міська радаВ И Р І Ш И Л А:
 1. Включити до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку орієнтовною площею 900 квадратних метрів (0.09 гектара) для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вулиці Старомильська в місті Здолбунів.

 2. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку орієнтовною площею 900 квадратних метрів (0.09 гектара) для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вулиці Старомильська в місті Здолбунів.

 3. Розробити детальний план території на земельну ділянку, що підлягає продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону орієнтовною площею 900 квадратних метрів (0.09 гектара) для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вулиці Старомильська в місті Здолбунів.

 4. Здолбунівській міській раді проект із землеустрою та детальний план території на земельну ділянку замовити в одній із проектних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.5. Фінансування робіт з розроблення проектної документації та детального плану території на земельну ділянку здійснити за рахунок коштів переможця земельних торгів у формі аукціону.6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова Українець А.Ю.), а організацію його виконання на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сосюка Ю.П.Міський голова Владислав СУХЛЯК