ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

04.10.2023

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 28
28. Про надання дозволу на оренду громадянці Желізній Іванні Миколаївні

ЗДОЛБУНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

восьме скликання

Р І Ш Е Н Н Я Проект

від 04 жовтня 2023 року № 28

Про надання дозволу громадянці Желізній Іванні Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 (сім) років для ведення городництва в селі Богдашів по вулиці Богдашівська за рахунок земель запасу Здолбунівської міської територіальної громади

Керуючись статтями 12, 36, 93, 116, 125 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду землі», розглянувши заяву громадянки Желізної Іванни Миколаївни про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 (сім) років для ведення городництва по вулиці Богдашівська в селі Богдашів Здолбунівської міської територіальної громади, та враховуючи пропозицію постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, Здолбунівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Дати дозвіл громадянці Желізній Іванні Миколаївні, яка зареєстрована в селі Богдашівпо вулиці Гранична, 25А, на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0250 гектара в оренду терміном на 7 (сім) років для ведення городництва по вулиці Богдашівська в селі Богдашів, за рахунок земель запасу Здолбунівської міської територіальної громади.
  2. Громадянці Желізній Іванні Миколаївні замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду у одній із сертифікованих землевпорядних організацій і подати на розгляд та затвердження Здолбунівській міській раді.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова Українець А.Ю.), а організацію його виконання на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сосюка Ю.П .
  4. Забезпечити контроль щодо виконання рішення до 01.03.2024.

Міський голова Владислав СУХЛЯК